Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Подія дня [669]
Висвітлюються цікаві новини
Книжкова новинка [923]
Новинки літератури та періодики, що надходить до фондів бібліотеки
Наші інтерв’ю [22]
Інтерв’ю з користувачами бібліотеки, колегами, відомими людьми Рокитнівщини
Колонка оголошень [138]
Оголошення про заходи бібліотеки, району
Book-симпатія [88]
Читацькі вподобання наших користувачів
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Оцініть наш блог
Всього відповідей: 1110
Друзі сайту




    






Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Четвер, 02.05.2024, 22:52ГоловнаРеєстраціяВхід
БІБЛІОNEWS
блог Рокитнівської центральної районної бібліотеки
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 179 180 181 182 183 184 185 »
     28  березня  в  Рокитнівську  центральну районну бібліотеку  на  екскурсію  завітали  учні  Рокитнівського  професійного  ліцею – першокурсники, майбутні  повари-кондитери.
     В  ході  екскурсії  ліцеїстів  було ознайомлено з роботою та послугами відділів бібліотеки. Проінформовано  про  громадські  обговорення, які  проходять  на  Рівненщині  «Якою  має  бути  бібліотека  нашої& ... Читати далі »
Категорія: Подія дня | Переглядів: 817 | Додав: Ксюша | Дата: 28.03.2012 | Коментарі (0)

В Україні розпочинається новий конкурс програми «Перший крок до успіху - 2012»

Цьогоріч до участі у конкурсі запрошуються дівчата 16-23 років.

Дівчата,  якщо ви маєте лідерські здібності, бажаєте приносити користь своїй громаді, шукаєте можливості для особистісного розвитку та початкову підтримку для здійснення своїх ініціатив, запрошуємо вас спробувати свої сили та приєднатися до учасниць програми «Перший крок до успіху».

Переможниці конкурсу матимуть можливість:

провести два цікавих дні у Києві, під час яких зустрітись та поспілкуватись з переможницями програми та успішними жінками, які мають значні досягнення у культурному, громадському та діловому житті України;

взяти участь у тренінгових програмах та майстер-класах;

взяти участь у конкурсі міні-грантів та отримати фінансування для реалізації власних лідерських проектів та задумів;

пройти стажування та отримати практичний досвід роботи в громадській організації;

приєднатись до форуму молодих лідерок і спілкуватись з однодумцями; 

бути залученими до інших заходів та міжнародних проектів.

Участь у програмі, включаючи проїзд, проживання та харчування є безоплатною для її переможниць.

ПОДРОБИЦІ про умови конкурсу в оголошенні про конкурс «Перший крок до успіху – 2012» на сайті: http://firststep.uwf.kiev.ua/ ... Читати далі »

Категорія: Колонка оголошень | Переглядів: 784 | Додав: Ксюша | Дата: 28.03.2012 | Коментарі (0)

Друзі, з 1-го березня 2012 року в Україні стартував Всеукраїнський Творчий конкурс «Урок Казки».

Основною метою якого є згуртування дітей, стимулювання їх творчої активності; розвинути духовні цінності, допомогти повірити у себе та у свої мрії. Переможці конкурсу візьмуть участь у зйомках художньої молодіжної комедії «Академія зірок», а також у пізнавально-розважальній телепередачі «Ухтишка», які будуть транслюватися на провідних телеканалах України.

Прийом робіт закінчується 10 травня 2012 року, детальніша інформація за посиланням (адреса для посилання http://www.dutunstvo.com/ ).

ПРИМАЙТЕ УЧАСТЬ! ПЕРЕМАГАЙТЕ! БУДЬТЕ УСПІШНИМИ!
Категорія: Колонка оголошень | Переглядів: 731 | Додав: Ксюша | Дата: 28.03.2012 | Коментарі (0)

- Доброго дня Григорій Миколайович дуже вдячні, що Ви погодились на інтерв’ю.

-      -   Шановні друзі! З величезним задоволенням готовий відповісти на всі Ваші запитання.

-         Яка книга в дитинстві була Вашою найулюбленішою?

-         По-перше, це не одна книга, а цілий ряд, назви і авторів я, можливо не пам’ятаю, але з задоволенням їх пригадую: це і «Незнайко в країні пригод»; це і про те, як хлопці, залишившись дома, одні, без дорослих – кашу варили та каталися в метро;  цілий ряд фантастичних пригод, тощо.

-         Якому жанру літератури Ви на даний час надаєте перевагу?

-         Проза, художня література, наукові дослідження.

-         ... Читати далі »

Категорія: Наші інтерв’ю | Переглядів: 834 | Додав: Ксюша | Дата: 28.03.2012 | Коментарі (0)

25 березня 2012 року в читальному залі  ЦРБ проведено годину здоров’я «Туберкульоз -  хвороба віку»,  де ознайомили присутніх з профілактичними заходами  в період  епідемії. Про  важливе своєчасне  розпізнання  хвороби та її лікування.

         Працівник бібліотеки ознайомила з епідемічною ситуацією туберкульозу в  Рокитнівському районі.

Підготувала Тетяна Лобач.

Категорія: Подія дня | Переглядів: 1022 | Додав: Ксюша | Дата: 26.03.2012 | Коментарі (0)

Друзі, у фонд нашої бібліотеки надійшов довідник «Абітурієнт - 2012». У довіднику розміщено умови прийому до вищих навчальних закладів, навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, професійно-технічних закладів у 2012 році.

Будь-який Ваш вибір – це Ваш перший та самостійний крок у майбутнє. Будьте успішними.

Категорія: Книжкова новинка | Переглядів: 765 | Додав: Ксюша | Дата: 23.03.2012 | Коментарі (0)

   Сьогодні 21 березня відбулась зустріч з місцевими поетами, членами громадського літературно-мистецького обєднання  «Рокита», «Це благо є чи покарання, Чи просто осяйний момент - Ми душу спонукаємо до терзання Та возвеличуємо поезію на трон...» приурочена до Всесвітнього дня поезії.
    Година поезії відбулася в читальному залі Рокитнівського професійного ліцею. Ліцеїсти, студенти перших курсів навчання з повагою до гостей та великою зацікавленістю слухали поетичні твори Віри Терещук, Валентини Дідик та Анни Волошиної.
     Вдячні ліцеїсти дару ... Читати далі »
Категорія: Подія дня | Переглядів: 1048 | Додав: Ксюша | Дата: 21.03.2012 | Коментарі (2)

Народився у с. Гриньках (тепер Глобинського р-ну) в поміщицькій сім'ї. З 5 років вивчав музику під керівництвом матері, згодом — запрошеної вчительки. Загальну освіту здобув у приватних пансіонах Києва (1852—1855 рр.) та в харківській гімназії (1855—1859 рр.). Вступив у 1859 р. на природничий факультет Харківського, через рік перейшов до Київського університету на фізико-математичний факультет, який закінчив у 1865 р. Навчався у 1867—1869 рр. в Лейпцігській консерваторії. У 1868 написав перший значний твір — "Заповіт" на слова Т. Шевченка. Повернувшись у 1869 р. до Києва, віддався творчій, музично-громадській і педагогічній діяльності. Написав оперету "Чорноморці", оперу "Різдвяна ніч". Займався українською музичною фольклористикою, пропагував українську народну музику, влаштував кілька виступів кобзаря О. Вересая. У 1874—1876 рр. вдосконалював майстерність у М. Римського-Корсакова в Петербурзі, де познайомився з М. Мусоргським, О. Бородіним та ін. Повернувшись, написав оперу "Наталка Полтавка" (1889), "Енеїда" (за І. Котляревським, 1911); музичну драму "Тарас Бульба" (1890) та ін. Створив понад 80 вокальних творів на тексти "Кобзаря" Т. Шевченка, слова І. Франка (гімн "Вічний революціонер", 1905), М. Старицького, С. Руданського, Лесі Українки, О. Олеся, М. Вороного та ін. У 90-х рр. 19 ст. Лисенко створив хор, з яким, завдяки фінансовій підтримці В. Ф. Симеренка, побував в усіх великих і багатьох повітових містах. Під час останньої великої подорожі хору (1902) Лисенко відвідав Гадяч. Композитор відвідав Полтаву у 1903 р. з нагоди відкриття  пам'ятника І. П. Котляревському. Лисенко привіз до Полтави хорову кантату "На вічну пам'ять Котляревському". У 1911 р. приїздив у Гриньки. Побував у навколишніх селах Липовому, Святилищі, Жовниці, Стовбувасі, Слюзівці, Горбах, а також у Кліщинцях, де народився М. П. Старицький. Ім'я Лисенка носить  Полтавське музичне училище, в якому створено музей "Музична Полтавщина", а також вулиця і провулок  в Полтаві.

Енциклопедичний довідник

 (За ред. А.В. Кудрицького.- К.: УЕ, 1992). Стор. 459-460

 

Біографія.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Лисенко_Микола_Віталійович

http://histpol.pl.ua/pages/content.php?page=2299

http://www.rozum.org.ua/index.php?a=term&d=20&t=85

http://internet-centr.dp.ua/pages.php?id=83

 

... Читати далі »
Категорія: Подія дня | Переглядів: 815 | Додав: Ксюша | Дата: 21.03.2012 | Коментарі (0)

Шановні друзі!

21 березня 2012 року, в приміщенні професійно-технічного ліцею, в актовому залі, о 12 годині відбудеться година поезії «Це благо є чи покарання, Чи просто осяйний момент -  Ми душу спонукаємо до терзання Та возвеличуємо поезію на трон...», до Всесвітнього дня поезії.

Запрошені члени літературного об’єднання «Рокита» Терещук В.І., Дідик В.В., Волошина А. М. яких об’єднує захоплення до поезії, книги.

          Рокитнівщина є життєдайним струмком невичерпного джерела поетичної творчості Рівненщини. Особливої уваги заслуговують творчі особистості – майстри пера, які через мистецтво слова наближають нас до прекрасних подій, людей та їхніх доль. Це поети, наші земляки  члени  громадського літературно-мистецького об’єднання «Рокита».

            Будемо раді Вас бачити!

Категорія: Колонка оголошень | Переглядів: 1001 | Додав: Ксюша | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)

«Це благо є чи покарання,

                             Чи просто осяйний момент -

                             Ми душу спонукаємо до терзання

                             Та возвеличуємо поезію на трон...»

 

21 березня в світі відмічають Всесвітній день поезії. Ініціатором створення цього свята стала організація із всесвітнім іменем – ЮНЕСКО. В 1999 році на черговій генеральній конференції ЮНЕСКО в Парижі було прийнято рішення про відзначення Всесвітнього дня поезії.

Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини. Всесвітній день поезії повинен сприяти створенню позитивного образу поезії як справжнього сучасного мистецтва, відкритого людям.

Поезія – це нетлінне людське творіння, в якому можна черпати відповіді на основні питання в цьому житті. Але саме основне призначення поезії – можливість самореалізуватись, виливаючи особисті думки на папір. Адже папір – самий уважний слухач і вірний зберігач таємниць.

Дійсно, поезія ніколи не стане непопулярною, так як кожна людина, повільно тягнеться до прекрасного.

Літературна Рокитнівщина є життєдайним струмком невичерпного джерела поетичної творчості Рівненщини. Особливої уваги заслуговують творчі особистості – майстри пера, які через мистецтво слова наближають нас до прекрасних подій, людей та їхніх доль. Це поети, наші земляки  члени  громадського літературн ... Читати далі »

Категорія: Подія дня | Переглядів: 1307 | Додав: Ксюша | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)


Хостинг від uCoz Рокитнівська ЦСПШБ © 2024 ¦ Розробка та дизайн: Іван Соколов