Привіт, друзі! Напередодні Дня Молоді поспілкувались з нашою активною читачкою, та волонтеркою Вікторією Єремейчук. Поговорили про книги, молодість, захоплення...
Отож, ділюся з вами про почуте.
-Привіт, Вікторіє. Дуже вдячна, що ти погодилась відповісти на мої питання.
Привіт, привіт.
-Віко, перш за все розкажи про себе, щоб ближче познайомитись з нашими читачами.
Наразі, я успішно закінчила університет та складаю плани на майбутнє. Обожнюю читати, постійно розвиватись та проживати кожну хвилину свого життя драйвово!
Я прагну розвиватись і далі йти впевнено до своєї мети!
-Вікторіє, як писалось вище ти наша дуже активна читачка, знаю, що багато купуєш книг. На твою думку в теперішньому, сучасному світі читати модно?
На мою думку читати це модно і корисно. У книгах легко знайти примирення з собою або навчитися чогось нового. В світі є багато книг, які затягують так до читання, що не можливо відірватися. Книга має особливу магію. Вона як близький друг, робить нас кращими.
Шкода, що особливо підлітки сьогодні втрачають інтерес до читання книг.
Та все ж читати завжди на мою думку буде модно і престижно.
"Книжки як парашут. Вони не принесуть вам ніякої користі, допоки закриті".
-Як змінюються твої читацькі вподобання, ти читаєш усе, чи надаєш перевагу якійсь темі, жанру літературі?
Оо... мої читацькі уподобання змінюються дуже часто. Протягом певного часу читала мотиваційні, психологічні та книги про саморозвиток (наприклад: Марк Менсон «Витончене мистецтво забивати на все», Гел Ерлод «Чудовий ранок. Як не проспати життя», Майкл Кузумано Девід Йоффе «Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса»).
Наразі я віддаю перевагу книгам, які описують єврейську трагедію в часи Другої світової війни (це «Щоденник Анни Франк» та «Список Шиндлера»).
-Чи задовольняє тебе сучасний ринок книг?
Так, абсолютно. Сьогодні український книжковий ринок, українські переклади світової класики та сучасних бестселерів переживають часи відродження. І це дуже захоплює та надихає читати!
-А, серед твого оточення друзів, ровесників модно читати? Чи ділитесь ви прочитаним, даєте рекомендації, що почитати?
Так, ми з друзями із задоволенням обмінюємось враженнями та почуттями після прочитаних книг. Разом слідкуємо за тенденціями на книжкових полицях
-Що ти порадиш прочитати своїм ровесникам, щоб було і цікаво і корисно?
Щоб було цікаво, я раджу прочитати Брюса Кемерона «Подорож собаки» - це дуже душевна, захоплююча та приємна книга, яка допоможе відчувати тепло на довгий час
Щоб було корисно, я рекомендую прочитати Віктора Франкла «Людина в пошуках справжнього сенсу» - психолог у концтаборі, зумів зберегти сенс життя, а головне вижити...
-Що читаєш зараз, чим займаєшся у цей непростий карантинний час?
Нині, я читаю Даніеля Коула «Лялька» - це гостросюжетний роман – розслідування. З перших сторінок читати моторошно. Посеред кімнати детектив побачив підвішену до стелі страхітливу фігуру, тіло маріонетки зшито з частин 6 жертв. Брр…
Карантин для мене час пізнання. Книги➡навчання➡спорт➡друзі!
Всі ці складові допомагають мені бути радісною та постійно перебувати у веселому дусі.
-Твої вітання побажання молодим людям, та й усім хто святкує це чудове свято День молоді.
День Молоді - це одне із най динамічніших свят. І хочу побажати молодим людям - побудувати життя так, як ви мріяли про це в дитинстві! Не бійтеся відчайдушних кроків, кардинальних змін та непередбачуваних рішень.
Молодість - не вік
Молодість - це стан душі.
-Щиро вдячна тобі за розмову, бажаю, щоб всі твої мрії і задуми здійснились. Щоб з роками твоя любов до читання тільки посилювалась, і щоб поруч неодмінно була людина з якою завжди можна обговорити прочитане.
Спілкувалась, Оксана Лісовець.
|